Kdo jsme a co děláme?

Jsme specialisté na získávání a udržení vašich zákazníků. Poskytujeme všechny služby v oblasti marketingu a obchodu. Máme tým stratégů, kteří pro vás připravují byznysové, marketingové a obchodní strategie. Tým online marketérů se zase stará o co nejefektivnější online kampaně, tým webdesignerů pro vás vytvoří web na míru získávání zákazníků, tým marketingové produkce pro vás zařídí všechny formy propagace a současně se dokáže postarat o vzhled vašich zaměstnanců, prodejen a firemní komunikace. Tým grafiků vám zase pomůže s firemní identitou a vzhledem všeho, čím komunikujete k zákazníkům.


Proč zvolit právě nás?

Nemáme významné a méně významné zákazníky – máme jen ty významné. Naším cílem není mít jich co nejvíce, ale mít velmi blízký vztah se zákazníkem a jeho byznysem. Chápeme každého z vás jako někoho, kdo má svoji představu, svůj cíl a komu se snažíme pomoci tohoto cíle dosáhnout. Baví nás, když se vám daří a když váš byznys roste. Cítíme zodpovědnost za každou investici do všeho, co s námi děláte – nemáme anonymní zákazníky. Pokud je to potřeba, účastníme se i vašich porad a umíme vás přímo podpořit uvnitř firmy, případně obhájit náš společný postup.

Naše hodnoty


Spokojený zákazník

Našim cílem je spokojený zákazník. Vždy vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme všechny naše služby vašim produktům a preferencím.Komplexnost služeb

Zajistíme vám komplexně všechny formy propagace včetně obchodních i marketingových strategií a auditů.Úspora nákladů

Díky outsourcingu získáte daleko více za mnohem menší náklady, proto mnoho našich zákazníků dává přednost úplnému outsourcingu.Efektivnost investic

Na prvním místě je pro nás návratnost každé investice vložené do všech činností, které směřují k získání a udržení zákazníka.


Menu